NASZA MISJA ►

WYBIERZ SIĘ NA SPACER PO NASZEJ PLACÓWCE :)

Chatka Kubusia Puchatka powstała w 2010 roku. Jest to prywatna placówka (klub malucha) przeznaczona dla dzieci od 1 do 4 roku życia, w której pod okiem troskliwych i kompetentnych nauczycieli, maluchy odkrywają świat i swoje możliwości.

 

Program zabaw i zajęć w Chatce Kubusia Puchatka jest ustalany przez doświadczonych nauczycieli i dostosowany do wieku dziecka. Czuwamy nad Waszymi dziećmi i wspieramy ich indywidualny rozwój.

Dzieci są dla nas najważniejsze, a ich dobro i szczęście jest dla nas priorytetem!

 

Dbając o prawidłowy rozwój dziecka zapewniamy profesjonalną i troskliwą opiekę. Będziemy stwarzać dzieciom atmosferę pełną ciepła i miłości, żeby czuły się jak we własnym domu poprzez:

Stwarzanie bezpiecznych i estetycznych warunków pobytu dzieciom w naszej placówce,

Stwarzanie dzieciom zróżnicowanych możliwości do rozwoju fizycznego i intelektualnego oraz warunków sprzyjających wspólnej, zgodnej zabawie oraz nauce,

Rozwijanie u dzieci umiejętności samoobsługowych niezbędnych do dorosłego życia,

Rozwijanie u dzieci umiejętności społecznych, które są niezbędne w poprawnych relacjach pomiędzy dziećmi oraz w relacjach  pomiędzy dziećmi a dorosłymi,

Budowanie dziecięcej wiedzy o świecie społecznym , przyrodniczym i technicznym w sposób zrozumiały dla dzieci, stosowny do wieku i ich percepcji

Wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych oraz rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, plastykę oraz małe formy teatralne.

156

szczęśliwych dzieci

8

przedszkolanek

58

wydarzeń

7

zajęć dodatkowych

O nas

CHATKA KUBUSIA PUCHATKA

PRZEDSZKOLE.pl

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

Chatka Kubusia Puchatka

ul. Obrońców 19A, 05-091 Ząbki

kontakt@chatkakubusiapuchatkazabki.pl

www.facebook.com\Chatka-Kubusia-Puchatka-Ząbki

+48 504 560 319

2021 © CHATKA KUBUSIA PUCHATKA - DESIGN BY MAINET.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA COOKIES

Przedstawione galeria zdjęć prezentuje różne wydarzenia z życia naszej placówki. W przypadku ujęcia Państwa dziecka na którejś fotografii a niewyrażenia zgody na publikacje prosimy o kontakt i podanie numeru zdjęcia w celu usunięcia z galerii.